Masáž v Brně i pro těhotné ženy. Jak se pořádně zrelaxovat?

Znáte to, práce, děti, kroužky, nákup, vaření, domácnost, manžel. My, ženy, jsme pořád v jednom kole. Na odpočinek nám moc času nezbývá. A na rozmazlování sebe sama už vůbec ne. Ale zkuste si představit, jak si pohodlně lehnete, zavřete oči, všechny starosti hodíte za hlavu a jediné, co vnímáte jsou zkušené ruce maséra, který přesně ví, kam sáhnout, aby vaše tělo zrelaxovalo a dostalo se pomalu až do sedmého nebe.

Zn. těhulkám vstup povolen!

masáže Brno tantra

Masáž je terapie pro tělo i duši

Masáže jsou jedním z nejstarších druhů terapie. Už ve starověké Číně znali účinky této relaxačně uzdravující metody.

Dnes bychom našli přes stovku různých typů masáží od reflexních a lymfatických masáží, přes masáž švédskou až po shiatsu a tantrickou masáž.

Maséra může navštívit takřka každá z nás, ať už malá panenka ještě v plenkách, mladá slečna, těhotná žena, sportovkyně či postarší babička, všem může masáž ulevit od fyzických nepříjemností a povzbudit na duši.

Užijte si maximální relaxační masáž v Namasté Brno

V Relax clubu Namasté v Brně se na vás těší masérka a masér. Udělejte si čas jen sami na sebe. Na chvíli se zastavte, zapomeňte na starosti všedních dní a užijte si skvělou relaxační masáž. Uvidíte, že se při odchodu budete cítit nabité pozitivní energií, odpočinuté a žádný problém už se nebude zdát neřešitelný.

Relaxační masáž se velmi podobá klasické (švédské) masáži. Rozdíl je v tom, že při relaxační masáží se více pracuje s kůží a doteky. Jemné a pomalé hmaty profesionálního maséra vás přenesou do báječného světa bez starostí, stresu a shonu. Vaše mysl se oprostí od reality všedních dní a dostane se do stavu blaženosti. S každým tahem masérových rukou vás budou opouštět všechny tělesné i psychické bolesti a trápení, a ve vašem těle znovu nastane harmonie a klid.

Kromě relaxace vám tato úžasná masáž dokáže pomoci od bolesti a napětí, podpoří krevní oběh, lymfatický systém i vylučování toxických látek z těla. Masáž probíhá za pomocí aromatických esencí a masážních olejů, které fantasticky podpoří příjemnou atmosféru v masážní místnosti.

namaste brno relax club

Těhulky nebudou sedět v koutě

Ani ženám v požehnaném stavu nejsou masáže odepřeny. I ony si mohou odpočinout před náročnou životní etapou, která je čeká, načerpat nové síly a ulevit si od nepříjemných bolestí zad a kloubů. Jediným rozdílem je, že relaxační masáž budoucích maminek probíhá vleže na boku.

A co byste, maminky, řekly na speciální doplňkovou masáž? Nabízíme Masáž hráze (190 Kč), která se doporučuje jako prevence poranění či nastřižení (epiziotomie) intimních partií během porodu.

A ďolíčky už nemají šanci

Nově pro vás máme speciální anticelulitidovou masáž. Celulitida je nepříjemnou společnicí většiny z nás. Trápí ženy napříč všemi věkovými i váhovými kategoriemi. A my vám nyní nabízíme pomocnou ruku v boji proti “pomerančové kůži”. Kompresní hmaty v dolní polovině těla působí na tukové buňky, stimulují podkožní strukturu a tím zlepšují podkožní metabolismus. Tuky se budou lépe vstřebávat a nežádoucí látky se snáze odplaví z vašeho těla. Pro nejlepší účinek je nutné podstoupit 8 – 10 opakování.

Dostupné masáže v Brně

Chceme, abyste od nás odcházeli s úsměvem na rtech i na duši. Poskytneme vám takovou dávku relaxu, jakou potřebujete a jakou si zasloužíte. Bude nám potěšením udělat z vás spokojenějšího a odpočinutého člověka. Namasté.

Můžeme vám nabídnout tyto masáže:

  • relaxační masáž (60 min) – 590 Kč
  • masáž hráze pro těhotné ženy – 190 Kč (pouze jako doplněk relaxační masáže)
  • anticelulitidová masáž (60 min) – 1 380 Kč

 

Pokud máte zájem o masáž je možné se jednoduše objednat přes formulář zde na stránkách Relax klubu Namasté z Brna. Do poznámky u formuláře prosím také zadejte heslo: chevali.

Hanka Chevalier

Hanka Chevalier: Maminka chlapečka Rémyho (nar. 20.5.2014) a holčičky Inés (19.12.2015). Neobejdu se bez sportů (hlavně beachvolleyball a squash). Ráda se věnuji tomu, čím žiji, což jsou nyní hlavně děti, a proto vznikl web chevali-baby.cz. Neumím si představit, že bych byla zaměstnaná, a tak celý život podnikám a baví mě to.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.